Otevírací doba: non-stop

Naši trenéři

Bc. Tereza Malinová - IQ pohybový specialista, trenér fitness zdravě, pilates clinic, jóga zdravě - se zaměřuje na individuální a skupinové lekce zdravotního i kondičního charakteru. Vede v našem centru funkčního pohybu lekce pilates clinic, jógu zdravě, funkční fullbody tréninky, fitdance, atd. Tereza se konstantně vzdělává u špiček v oboru fitness, aby mohla svým klientům nabídnout co nejefektivnější a nejnovější metody a poznatky, které je posunou k vytouženým cílům.

" S klienty se čím dál tím více zaměřujeme na držení těla, funkčnost těla v souhře se zpevněním postavy a postrehabilitační péči. Často za mnou chodí klienti nejen s přáním zpevnit tělo a dostat se do kondice, ale i  klienti, kteří touží po životě bez bolesti a bez omezení( s chronickou bolestí zad, po úrazech, po porodu apod.).

Pokud ke mně chce někdo začít chodit na otevřené skupinové lekce, úplně nejraději jsem, když ke mně nejprve přijde na jednu individuální hodinu, ze které si odnese spoustu důležitých informací( hlavně co se nastavení těla a dechu týče), ze kterých poté čerpá prakticky už pořád..:-). Hlavně dostane informaci, na co se při skupinových lekcích zaměřit, na co dát pozor, co si může a nemůže zatím dovolit a i já při skupinové lekci vím lépe na co ho kdy upozorním..."

Motto: "Praxe dělá mistra" 

Kontakt

Tel.: +420 724 030 929

Instagram: @terezka_malinova 

CERTIFIKOVANÝ POHYBOVÝ SPECIALISTA IQ pohyb Akademie je osobní trenér, skupinový instruktor nebo fyzioterapeut, který zaručuje nejvyšší kvalitu služeb ve fitness & wellness oboru. Tuto službu zaštiťuje svým jménem IQ pohyb Akademie, která patří v ČR a SR mezi špičky v oboru fitness, pilates, jógy, body&mind a zdravého pohybu. 

Dosažené vzdělání: 

-2019  Základní cviky -spirálni stabilizace -SM systém - Stop Bolesti Zad *Manuální techniky -spirálni stabilizace -SM systém - Stop Bolesti Zad

-2019 Dornova Metoda a Breussova masáž

- 2016  certifikace v oboru Osobní fitness trenér

- 2009  Lektor Aerobicu - Fit czech academy

 

Kamila Matoušová - Fitness trenér a výživový poradce se zaměřuje na individuální práci s klienty ve fitness, sestavování jídelníčků a tréninkových plánů na míru a i na dlouhodobé spolupráce. Fitness je Kamči lifestyle a jako trenérka fitness Vás naučí, co a jak správně cvičit, abyste dosáhli vaší vysněné postavy. Nově bude Kamča vést v našem Centru Funkčního pohybu vést i skupinové lekce.

"Ať už vás přivedla snaha o rozumné nastavení stravy s cílem shodit tuk, či naopak nabrat svalovou hmotu, nebo být prostě jen v kondici a fit, jste na správné adrese. Za roky které se zabývám stravou, jsem došla k závěru, že není třeba vymýšlet zázraky, abychom se najedli kvalitně a dobře s tím, že naplníme svůj cíl. Poradím se stravou klasickou, ale i speciální (zdravotní důvody, alergie / intolerance atp.) 

Osobní tréninky jsou vedeny s ohledem na váš cíl a možné jsou i spolupráce a kompletní vedení jak ve stravě, tak i cvičení. Motivací jsou mi spokojení klienti….."

Kontakt

Tel.: +420 602 837 850

Instagram: @kamilamatous

Dosažené vzdělání: 

- Fitness trenér a výživový poradce - trenérská škola Vajner MŠMT

- Institut moderní výživy - seminář -  Dosáhni naturálního maxima 

 

Petr Krejčí - fitness trenér - Peťa začal se svou trenérskou praxi teprve nedávno a vůbec se tím netají, rád se vzdělává a učí novým věcem a nad pohybem se snaží přemýšlet i jinak, čehož si vážíme a proto jsme mu dali šanci zapojit se do týmu F2. 

"Cvičím, hýbu se, sportuju a posiluju asi 12 let. 

Chci usilovat hlavně o odstraňování problémů pohybového aparátu. Jako jsou disbalance a všelijaký špatný stereotypy. Mám zkušenosti se silovým cvičením, objemem, ale i hubnutím a redukcí váhy. Trochu se zajímám o nutriční hodnoty a stravu. Dále o hormony a jejich vliv na zdraví a organismus."

Kontakt

Tel.: +420 735 644 151

Instagram: @krejci_petr1996

Dosažené vzdělání:

- Fitness instruktor - Yoda institut

 

 

Karolína Baloušková - fitness trenér

Kája má největší zálibu v silovém tréninku a zdravém životním stylu, včetně stravy. Nabízí své služby nejen jako osobní trenér, ale i jako trenér skupinových lekcí v naše Centru Funkčního Pohybu. Momentálně vede lekce: SPALOVAČ - každý pátek od  18hod.

"Sport mě v mém životě nikdy neopustil, od malička jsem se věnovala basketbalu a atletice. Až později jsem zjistila, že fitness je něco, co mě opravdu baví a naplňuje. Po nějaké době jsem absolvovala kurz osobního trenéra a pořád se dál vzdělávám. Z tréninku musí každý můj klient odcházet s dobrou náladou :-) "

Kontakt:

Tel.: +420 606 224 202

IG: @k.balouskova

Dosažené vzdělání:

Fitness Education - osobní trenér ve fitness

Institut moderní výživy - seminář - Dosáhni naturálního maxima

 

 

 

Petr Malina - kondiční a fitness trenér s více jak 12 letou praxí se sportu věnuje od dětství. Kromě bodybuildingu je i skvělým kondičním trenérem (spolupracoval nárazově jako kondičák např. se strakonickými basketbalistkami, házenkáři, hokejisty) a boxerem.. Momentálně můžete Petra potkat od září 2023 na skupinových lekcích pro muže v Centru Funkčního Pohybu, kde všechny své mnohaleté zkušenosti rád předá svým klientům. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že nikdo Vás neposune s kondicí víc :-)

Kontakt

Tel: +420 728 860 597

Dosažené vzdělání:

- Fitness a kondiční trenér

- Hluboký stabilizační systém - yoda institut

- Diagnostika - IQ pohyb

- SM systém a Dornova metoda